sztukateria styropianowa w grubej powłoce utwardzającej wzmocnionej siatką

Sztukateria styropianowa to doskonały materiał aby w prosty sposób wzbogacić wizualnie elewację lub wnętrze każdego budynku.

Niepowtarzalne elementy dekoracyjne, dla jeszcze lepszego efektu wizualnego.

 

DSC 0705 1 1024x576 Sztukateria styropianowa

Właściwa sztukateria styropianowa upiększy każdą elewację.

Oferowane przez nas sztukaterie styropianowe to produkt odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Powyższe parametry uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu w grubej powłoce utwardzającej dodatkowego zbrojenia w postaci siatki z włókna szklanego. Tak przygotowane powlekane gzymsy styropianowe doskonale nadają się jako ozdoby elewacji ocieplanych wełną czy styropianem ponieważ są to elementy bardzo lekkie i nie obciążają ścian budynku.

Sztukateria styropianowa pełni głównie rolę dekoracyjną. Jest doskonałym materiałem do wyróżnienia Twojego domu na tle bardzo wielu podobnych do siebie budynków. Ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Mogą to być np. listwy wokółokienne czy podparapetowe, gzymsy podbitkowe lub gzymsy kondygnacyjne (oddzielające piętra budynków wielopiętrowych). Są to także wszelkiego rodzaju sztukaterie styropianowe wewnętrzne (listwy sufitowe, karniszowe czy sztukateria z podświetleniem LED).

Nietypowa sztukateria styropianowa to nie problem

Realizujemy także zamówienia na gzymsy o nietypowych wzorach i wielkościach- BEZ DODATKOWYCH OPŁAT. Wystarczy przesłać projekt lub fotografię żądanego gzymsu!

Jak wygląda wymarzony dom? To pytanie, które można zadać każdej osobie i z pewnością udzielane odpowiedzi byłyby rozbieżne w poszczególnych kwestiach. Niektóre osoby zwracają uwagę wyłącznie na funkcjonalność. Dla innych natomiast ważniejsza jest estetyka oraz prestiż, uzyskany przy pomocy efektów wizualnych.

Jeżeli pragniecie, aby Wasze “cztery kąty” nabrały doskonałej prezencji, to z pewnością powinniście zainteresować się ofertą naszej firmy. Sprawimy, że ściany, balkony i tarasy Waszego domu będą zachwycać niespotykanym wcześniej charakterem.

Wyjątkowy design to nie jedyny atrybut, który wyróżnia naszą sztukaterię styropianową. Bardzo ważną kwestią jest jakość i precyzja wykonania gzymsów, która w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz ponadprzeciętną wytrzymałością daje doskonały produkt końcowy.

Zapewniamy Państwa, że sztukateria styropianowa jaką prezentujemy w niniejszej ofercie to produkt najwyższej klasy. Przez wiele lat zachowa swój pierwotny wygląd i będzie cieszyć oczy. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do szczegółowego sprawdzenia naszej oferty, w której odnajdują różnorodne elementy sztukaterii elewacyjnej. Z pewnością znajdziecie detale, które idealnie wkomponują się w wygląd Waszego domu.

Jeżeli uważasz, że Twój dom powinien być nie tylko miejscem komfortowym, które jest dopasowane do potrzeb użytkowników, ale również miejscem zaspokajającym poczucie piękna i spełniającym wszelkie wymagania estetyczne to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszej firmy.

My również uważamy, że każdy dom powinien mieć duszę, która wyrażona jest w postaci niepowtarzalnych dekoracji oraz elementów o charakterystycznej stylistyce. Chcielibyśmy zaprezentować naszą ofertę, w której pierwszoplanową rolę odgrywa powlekana i zbrojona sztukateria styropianowa. To niebanalne detale, które wykonujemy z najwyższą starannością. Pozwalają one uzyskać wyjątkowy efekt wizualny przy wykańczaniu domu. Nasza oferta to bardzo szeroka gama wyrobów dekoracyjnych, wśród których znajduje się sztukateria styropianowa zarówno do wykańczania wnętrz, jak i ozdabiania ścian elewacyjnych.

Cały asortyment, który znajduje się w naszej ofercie to dekory produkowane z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Gwarantujemy produkt, który spełni wszelkie Twoje wymagania i przez długie lata będzie zachwycać swoim wyjątkowym wyglądem. Już niebawem sztukateria styropianowa może ozdobić również Twój dom! Zapoznaj się z całą naszą ofertą gzymsów styropianowych i wybierz produkty, które idealnie wkomponują się w Twój gust.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Gzymsy elewacyjne i sztukateria wewnętrzna to dziedzina, w której jesteśmy specjalistami.

Jeśli zastanawiacie się, czy istnieje skuteczny sposób umożliwiający wizualną metamorfozę Waszego domu, to z pewnością należycie do osób, dla których estetyka oraz ciekawy design wpływa bezpośrednio na wysoki poziom satysfakcji i zadowolenia z miejsca, w którym żyjecie. W tej dziedzinie nasza firma jest odpowiedzią na wszystkie Wasze pytania.

Mamy dla Was skuteczny sposób, który sprawi, że dom zyska niepowtarzalny charakter. To gzymsy styropianowe, które pełnią jednocześnie rolę konstrukcyjną i dekoracyjną w postaci poziomej profilowanej listwy wystającej przed ścianę budynku. To doskonały sposób wyróżnienia swojego budynku na tle bardzo wielu podobnych do siebie konstrukcji. Elewacja zyska zupełnie inny wygląd!

Elewacyjne gzymsy styropianowe dają niepowtarzalny element dekoracyjny, który z pewnością będzie przykuwał spojrzenia wielu osób. Wszystkie gzymsy przedstawione w naszej ofercie sztukaterii to produkty najwyższej jakości. Ich zalety to między innymi: lekkość oraz (dzięki zastosowaniu siatki zbrojącej) wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Mamy nadzieję, że nasze gzymsy styropianowe spełnią wszystkie wymagania. Zarówno te wizualne, jak i jakościowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą- z pewnością znajdziecie w niej produkt idealnie odzwierciedlający Waszą wizję idealnego domu.