Co więcej każdy z oferowanych przez nas detali architektonicznych można dowolnie modyfikować pod względem wielkości czy wzoru (BEZ DOPŁAT).

Przed złożeniem zamówienie proponujemy dostawę próbek naszych wyrobów. Dzięki temu Klient ma możliwość poznania jakości tych sztukaterii, porównania ich z innym towarem dostępnym na rynku i wybrania najlepszego dla siebie artykułu.

Wierzymy, że wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną i uczciwym podejściem do Klienta pozwolą nam spełnić Państwa oczekiwania.

ŁUKI, KOŁA, ELIPSY- każdy wzór listwy prostej zamienimy w łuk o dowolnym promieniu. Jeśli istnieje potrzeba aby pomóc w dokonaniu pomiaru promienia łuku wystarczy przesłać prośbę drogą meilową, a w drodze powrotnej prześlemy krótki instruktarz jak tego dokonać.

 • Gzymsy kondygnacyjne
  To poziome zdobienia elewacji, przebiegające najczęściej na wysokości połączenia kolejnych kondygnacji budynku, dzieląc całą płaszczyznę ściany na mniejsze.
  ZOBACZ
 • Gzymsy główne przy podbitce doskonale kontrastują z czernią dachu.
  Gzymsy podbitkowe
  Oferujemy bogaty asortyment gzymsów wysokiej jakości, które zachwycają trwałością, twardością oraz szczególną odpornością względem zróżnicowanych warunków atmosferycznych.
  ZOBACZ
 • Gzymsy nadokienne
  Doskonałym przykładem elementu, który potrafi w znaczący sposób uatrakcyjnić wizerunek elewacji domu są gzymsy nadokienne, które wykorzystuje się do uzupełnienia listew wokół okien.
  ZOBACZ
 • Podparapetniki
  Listwy podparapetowe są bardzo ważnym elementem obróbki okiennej, ponieważ stanowią nieodzowne dopełnienie sztukaterii wokółokiennych.
  ZOBACZ
 • Sztukateria wokółokienna
  Sztukateria wokółokienna całkowicie odmieni wygląd okien. Oferujemy wiele ciekawych i różnorodnych wzorów, które zyskują uznanie nawet naszych najbardziej wymagających Klientów.
  ZOBACZ
 • Pilastry
  Wszystkie osoby zamierzające w atrakcyjny sposób ozdobić fasadę swojego budynku bądź pomieszczenia wewnętrzne zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą, w której znajdują się pilastry.
  ZOBACZ
 • Bonie
  Oferujemy bonie elewacyjne wykonane ze styropianu, przy pomocy których można w ciekawy sposób ozdobić całą fasadę budynku. To element, który podkreśli walory budynku.
  ZOBACZ
 • Zworniki i wsporniki
  Zworniki oraz wsporniki to elementy architektoniczne o klinowym kształcie, które umieszczane są najczęściej w najwyższym punkcie sklepień bądź nad oknami lub drzwiami w centralnym środku listwy.
  ZOBACZ
 • Rozety
  Rozety to okrągłe ornamenty, występujące najczęściej w kształcie rozwiniętego kwiatu. Przy ich pomocy można w wyrafinowany sposób wyróżnić i ożywić duże powierzchnie sufitu bądź ścian.
  ZOBACZ
 • Bazy i głowice kolumn, gzymsy elewacyjne i sztukateria styropianowa
  Bazy i głowice kolumn
  Bazy i głowice kolumn to elementy, których celem jest ozdobienie zarówno dolnej, jak i górnej części trzonu kolumny. Standardowo dostarczamy je w postaci pełnego pierścienia.
  ZOBACZ

DANE KONTAKTOWE

P.W. JAROSŁAW SIERADZKI

22-600 Tomaszów Lubelski

ul. Majdańska 8 

www.sztukateria-sieradzki.pl

sztukateria.js@gmail.com

kom. +48 530 454 883

  

© 2015 Sztukateria. Wszystkie prawa zastrzeżone

iCEA - pozycjonowanie stron

F
F